kandydatów

Etat Konsultant ds. zarządzania zmianą

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Konsultant ds. zarządzania zmianą
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/0676
OBOWIĄZKI:
- Zarządzanie, koordynacja, komunikacja, eskalacja i rozwiązywanie incydentów o wysokim priorytecie w obszarze IT. Monitorowanie i przegląd pracy zespołów odpowiedzialnych za rozwiązywanie incydentów. Identyfikacja i planowanie projektów poprawy procesów zarządzania incydentami związanymi z infrastrukturą IT. Kontakt z pracownikami anglojęzycznymi w języku angielskim. Kontakty ze współpracownikami w międzynarodowej organizacji w języku angielskim.- Miejsce wykonywania pracy: ul. Żelazna 2, 40-851 Katowice oraz inne miejsca wykonywania pracy, w tym praca zdalna w miejscu zamieszkania.- Godziny Pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe. Wymagane doświadczenie zawowe min 14 miesięcy na stanowisku w obszarze IT. Wymagana znajomość procesu Incident management, znajomość metodologii ITIL. Wymagana umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu, wysoka samodzielność, umiejętność organizacji pracy zespołu, dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność analitycznego myślenia.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach