kandydatów

Etat Administrator IT

Firma: Bowim S.A. miejsce pracy: Sosnowiec

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi,

usługi cięcia oraz prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu w Sosnowcu poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator IT
Miejsce pracy: Sosnowiec
Zadania:
  • administracja infrastrukturą serwerową i sieciową (instalacja, konfiguracja, monitorowanie),
  • realizacja projektów wdrożeniowych,
  • dbanie o właściwy poziom bezpieczeństwa systemów,
  • automatyzacja zadań (tworzenie skryptów),
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji,
  • zapewnienie bieżącego wsparcia użytkowników wewnętrznych systemów – wsparcia informatycznego w ramach aplikacji oraz sprzętu.
Wymagania:
  • minimum trzy lata doświadczenia na stanowisku Administrator IT,
  • bardzo dobra znajomość wirtualizacji Vmware na poziomie zarządzania klastrem HA,
  • znajomość sprzętu DataCenter, zarządzanie, konfiguracja (serwery, macierze),
  • doświadczenie w zakresie administracji oraz konfiguracji urządzeniami sieciowymi firm Paloalto, Fortigate, Aruba HPE,
  • praktyczna znajomość zagadnień sieciowych LAN/WLAN/WAN (routing, switching, 802.1X, 802.1Q)
  • znajomość technologii z obszaru bezpieczeństwa sieci, tj.: ng-firewalle, VPN, IPS, IDS,
  • doświadczenie w administracji systemami Linux, Windows Server oraz usługami  (AD, DNS, DHCP),
  • doświadczenie w zarządzaniu bazami danych (MySQL, Oracle),
  • znajomość rozwiązań chmurowych (MS Azure, MS O365),
  • doświadczenie z systemami backupowymi (Arcserve, Veem).
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem,
  • możliwość ciągłego rozwoju w związku z planami wdrażania najnowszych rozwiązań biznesowych,
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań (służbowy komputer, telefon),
  • brak dress code’u,
  • pakiet opieki medycznej, pakiety sportowe, dodatkowe świadczenia socjalne.