kandydatów

Etat Koordynator zaległości ds. programów strategicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Koordynator zaległości ds. programów strategicznych
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/0788
OBOWIĄZKI:

- Ogólny zakres obowiązków: 1. Bycie odpowiedzialnym za jedną lub więcej rodzin produktów w dedykowanym katalogu produktowym. 2. Koordynowanie pracy, kontraktowanie i zarządzaniem podwykonawcami od produkcji do dostawy, aby zmaksymalizować wysyłkę, chronić naszych kluczowych klientów i zapewnić jasne strumienie komunikacji z klientami międzynarodowymi. Praca w środowisku międzynarodowym. 3. Proaktywne zarządzanie zaległościami, w tym między innymi: proaktywne przyspieszanie zaległych zamówień, wypełnienie zestawienia komponentów, identyfikacja możliwości usprawnień, takich jak kompilacja ilości linii. 7. Bycie odpowiedzialnym za terminową dostawę zamówień AON (Advance Order Notification) 8. Dostosowanie się do głównego harmonogramu produkcji / kupujących, aby sterować i ustalać priorytety produkcji w oparciu o kolejkę (backlog). 9. Bycie odpowiedzialnym za przegląd popytu i podaży dla rodzin produktów (S&OP) 10. Zarządzanie przeglądem usług danego portfolio w kierunku Centrum Interakcji i zespołów CRM 11. Bycie odpowiedzialnym za utrzymywanie i aktualizowanie listy materiałów krytycznych 12. Bycie odpowiedzialnym za projekty ad hoc i klasyfikację zamówienia. - Godziny Pracy: 9:00-17:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe, minimum licencjat. Wymagane minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku. Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym. Wymagane umiejętności: Umiejętność rozwiązywania problemów klientów; umiejętność zarządzania projektami; znajomość pakietu office; analizowanie, planowanie, wdrażanie rozwoju i doskonalenie procesów w celu globalnej eskalacji dostaw produktów; umiejętność audytu dostaw przychodzących i wychodzących; proaktywnego zarządzanie zaległościami; koordynowania pracy, kontraktowania i zarządzania podwykonawcami od produkcji do dostawy; przeglądu popytu i podaży dla rodzin produktów. Wymagana wszechstronna wiedza z zakresu łańcucha dostaw, planowania materiałów i logistyki; zarządzania zaległościami. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu B2 w mowie i piśmie (certyfikat językowy nie wymagany).

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 480 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach