Etat Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Logistycznej Obsługi Klienta

Firma: Grupa Żywiec S.A. miejsce pracy: Katowice

Grupa Żywiec to jeden z czołowych producentów piwa w Polsce oraz lider w innowacyjnych segmentach piwa. Firma warzy piwo w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu, Browarze Warka, Browarze Leżajsk, Browarze Elbląg, Browarze Namysłów. Do najsilniejszych marek spółki obok Żywca należą Heineken, Desperados, Warka i Tatra. Ważną część oferty Grupy Żywiec stanowią piwa regionalne: Królewskie, Leżajsk, Specjal, Namysłów i Brackie. Firma powiązana jest z Grupą HEINEKEN. Więcej informacji o firmie: www.grupazywiec.pl.

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Logistycznej Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Katowice
Twoje zadania:
  • kompleksowa logistyczna obsługa klienta od przyjęcia zamówienia do realizacji dostawy z zachowaniem ustalonych warunków dostaw
  • obsługa zamówień uwzględniająca optymalny poziom serwisu dla klienta zapewniająca właściwy poziom kosztów łańcucha dostaw GŻ
  • realizacja strategii firmy z uwzględnieniem celów i standardów firmy
  • efektywna współpraca z działami w zakresie transportu, logistyki operacyjnej i planowania produkcji
  • zapewnienie ciągłości dostaw i odbioru opakowań zwrotnych
  • poszukiwanie usprawnień w organizacji pracy zespołu
Wymagania:
  • doświadczenia w obszarze Obsługi Klienta
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomości pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • umiejętności interpersonalne  pozwalające  łatwo nawiązywać dobry i efektywny kontakt z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • umiejętność  radzenia sobie z napływem dużej ilości informacji
  • dobra organizacja pracy i systematyczność
  • znajomości systemu SAP w części procesowania zamówień (mile widziana)
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie oraz możliwość rozwoju i nauki.