kandydatów

Etat Kosztorysant

Firma: Nowak-Mosty Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenie numer: 8139912, z dnia 2023-04-05

Poszukuje na stanowisko:

Kosztorysant

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • opracowanie przedmiarów robót
  • sporządzanie szczegółowych kalkulacji kosztorysowych na wszystkich etapach inwestycji
  • wycena robót budowlanych
  • formułowanie pytań dot. dokumentacji technicznej do Inwestorów
  • udział w wizjach w terenie
  • dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki
  • prowadzenie korespondencji w sprawie przygotowywanych kosztorysów

Wymagania

  • umiejętność sporządzania przedmiarów
  • umiejętność kosztorysowania (obsługa Norma Pro, Ms Excel)
  • wiedza z zakresu robót mostowych/kolejowych/drogowych i sieciowych
  • prawo jazdy kat B
  • znajomości programu AutoCAD – mile widziane
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalenia priorytetów zadań
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
  • wykształcenie techniczne
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
  • współudział w odważnych przedsięwzięciach inżynieryjnych
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • umowę o pracę na pełny etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pełne ubezpieczenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku