kandydatów

Etat Handlowiec

Firma: Net Free System Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 8096046, z dnia 2023-04-06

Net Free System Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z 20 letnim doświadczeniem na rynku. Naszym klientom oferujemy własny autorski program: www.nawi24.pl służacy do monitoringu pojazdów, lokalizacji, zdalnego pobierania danych z tachografów i zawierający inne niezbędne rozwiązania dla wszystkich posiadających pojazdy w firmie.

Praca u nas odbiega od szeroko pojętych standardów korporacyjnych. Panuje u nas miła i serdeczna atmosfera ale traktujemy się poważnie i z szacunkiem. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe trendy np. pracę hybrydową. Mamy też pyszną kawę. Na początek proponujemy umowę na czas próbny aby się poznać. Trwa ona trzy miesiące. W tym czasie uczysz się systemu i układasz w głowie w jaki sposób najlepiej go sprzedawać.

Do dyspozycji jest auto służbowe, laptop i telefon.

Po okresie próbnym finansujemy też indywidualne lekcję języka obcego i kartę na fitness, siłownię czy basen.

Handlowiec

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów na usługę monitoringu i lokalizacji GPS z segmentu CMA;
  • realizacja założonych celów sprzedażowych;
  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • negocjowanie warunków sprzedaży i zapisów umów;
  • szkolenia pozyskanych klientów z oferowanego systemu;

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zdolności interpersonalne oraz łatwość nawiązywania kontaktów;
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • elastyczność w działaniu;
  • prawi jazdy kategorii B;

Jeśli sprzedawałaś lub sprzedawałeś w swojej karierze systemy monitoringu GPS lub współpracowałaś / współpracowałeś z branżami z rodziny TSL to tym bardziej chcielibyśmy Cię poznać!!!

Oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (podstawa + premia);
  • Długoterminową współpracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Przyjemną atmosferą pracy w zgranym zespole;
  • Pracę w stałych godzinach 8:30 - 16:30 od poniedziałku do piątku lub w systemie hybrydowym;
  • Indywidualne przyuczenie do obowiązków;
  • Samochód służbowy;
  • Podstawowe narzedzia pracy typu laptop i telefon;
  • Kartę Multisport i benefity pracownicze;

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-04-2023
Wyświetleń: 58