kandydatów

Etat Koordynator ds. Obsługi Klienta i Wsparcia Sprzedaży

Firma: Formanway miejsce pracy: Katowice

Dla naszego wieloletniego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Koordynator ds. Obsługi Klienta i Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 50/2023
Zadania:
  • Obsługa ofert zgodnie z instrukcjami sprzedaży
  • Koordynacja i aktualizacja działań logistycznych
  • Efektywne zarządzanie całym procesem obsługi zamówienia
  • Działania posprzedażowe (reklamacje, zwroty, monitorowanie płatności)
  • Wspieranie Account Managera w zakresie projektów sprzedażowych i marketingowych
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Pozytywne nastawienie :)
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia
  • Pakiet szkoleń
  • Przyjazną atmosferę
  • Stanowisko zlokalizowane w Warszawie lub Katowicach
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.