kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Mysłowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/23/0187
OBOWIĄZKI:
-składanie aluminiowych elementów-obsługa pras, szlifierek, wiertarek piły automatycznej do cięcia aluminium-liczenie, sortowanie, pakowanie elementów-wykonywanie prac transportujących-wykonywanie prac porządkowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania inne:

manualna zdolność do podnoszenia ciężarów, mężczyzna do 20 kg przy pracy stałej, do 50 kg przy pracy dorywczej, kobieta do pracy stałej do 12 kg, do 20 kg do pracy dorywczej. umiejętność pracy w zespole, wykształcenie minimum gimnazjalne.

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach