kandydatów

Etat Wydawca magazynowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Bieruń

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Wydawca magazynowy
Miejsce pracy: Bieruń
Numer: StPr/23/0570
OBOWIĄZKI:

Rozładunek materiałów, właściwa identyfikacja; Załadunek pustych pojemników jako zwrot do dostawców; Składowanie materiałów zgodnie z rozplanowaniem magazynu i zasadą FIFO; Kontrole logistyczne dostaw (ilościowe, zgodność z technologią pakowania, zgodność z dokumentami); Dostarczanie na linię produkcyjną komponentów do produkcji; Odwożenie pustych opakowań z linii produkcyjnej i składowanie ich; Przestrzeganie zakazu poruszania się w strefach zakazu dla ruchu wózkami mechanicznymi; Kontrola stanu technicznego wózków widłowych i codzienne przeglądy; Przestrzeganie przepisów BHP dotyczących składowania i kierowania wózkami widłowymi; Przestrzeganie przepisów pożarowych w czasie składowania materiałów; Wykonywanie poleceń przełożonego; Przestrzeganie obowiązujących zasad BHP, p. poż. i ochrony środowiska; Przeprowadzanie inwentaryzacji rocznej i właściwie jej udokumentowanie w arkuszach inwentaryzacyjnych wraz z podaniem korekt; Przeprowadzanie inwentaryzacji dla części z grupy A, B, C zgodnie z harmonogramem liczenia, Przeprowadzanie fizycznych kontroli zasobów materiałowych zakładu w wewnętrznym i zewnętrznym obszarze magazynowania w kooperacji z Koordynatorem Logistyki Wewn.; Zgłaszanie propozycji ulepszeń i zmian w organizacji magazynu-Kaizen; Badanie przyczyn występujących różnic inwentaryzacyjnych; Wykonywanie operacji logistycznych za pomocą urządzeń mobilnych np. skaner; Dbanie o stan techniczny urządzeń mobilnych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia. Brak wymagań. Praca w systemie 3-zmianowym 5:45-13:45; 13:45-21:45; 21:45-05:45.

Miejsce pracy:

Bieruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 26,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach