kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: Biuro Rachunkowe Saldo Izabela Bacia miejsce pracy: Wojkowice

Biuro Rachunkowe Saldo prowadzi działalność w zakresie księgowej i podatkowej obsługi firm od ponad dwudziestu lat. Rozliczamy firmy o różnym profilu działalności i formie organizacyjnej. Bardzo zależy nam na utrzymaniu poziomu świadczonych usług i wierzymy, iż odpowiednio dobrany zespół specjalistów pomoże nam w osiągnięciu naszych celów i dalszym rozwoju.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Wojkowice

Opis stanowiska:
  • weryfikacja i księgowanie dokumentów źródłowych,
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • przygotowanie analiz i zestawień,
  • uzgadnianie kont księgowych,
  • współpraca z biegłym rewidentem,
  • kontakt z klientami biura
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 5 lat,
  • biegła znajomość zagadnień  z zakresu prawa podatkowego i bilansowego,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • praca w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • dostęp do materiałów niezbędnych w pracy księgowego,
  • wsparcie specjalistów,
  • przyjazna atmosfera,
  • szkolenia.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-04-2023
Wyświetleń: 75