kandydatów

Etat Płatny staż w dziale jakości

Firma: Brembo POLAND Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Szukamy ambitnych ludzi pełnych pasji, którzy w pracy stawiają na ciągły rozwój i nowe technologie. Posiadają chęci do intensywnej i rozwojowej pracy.

Brembo to znana włoska marka, która od ponad 60 lat dostarcza systemy hamulcowe do wszelkich typów samochodów oraz motocykli na całym świecie. Nasze fabryki znajdują się w kilkunastu krajach, a od prawie 20 lat istniejemy także w Polsce. W czterech funkcjonujących zakładach w naszym kraju zatrudniamy ponad 2000 osób. Pozycję na rynku budujemy dzięki nieustannemu rozwojowi w kierunku nowych technologii oraz wysokiej jakości naszej pracy.

Płatny staż w dziale jakości
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Opis stanowiska

Ponad połowa pracowników Brembo w Dąbrowie Górniczej pracuje dłużej niż 5 lat. Wielu z nich swoją karierę zaczynało właśnie jako stażysta.

Zaczynając swoją przygodę od stażu poznajesz firmę Brembo i masz czas na rozwój, udział w szkoleniach oraz ciekawych projektach. To z pewnością okres zdobywania wartościowych doświadczeń w branży automotive.

Zobacz, co oznacza dla Ciebie staż w Brembo:

  • Wykonujesz merytoryczne zadania – kawę robisz dla siebie
  • Opiekuje się Tobą Kierownik oraz dedykowani do określonych zadań mentorzy
  • Bierzesz udział w pracach projektowych na rzecz Klientów Brembo
  • Jesteś stażystą maksymalnie 12 miesięcy – po tym okresie mamy nadzieję, obejmiesz samodzielne stanowisko
  • Od pierwszego dnia jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę
  • Otrzymujesz stałą pensję oraz premie regulaminowe
Wymagania

Ważne dla nas są Twoje predyspozycje:

  • Chęć zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Gotowość na nauki obsługi narzędzi typu suwmiarka, tokarka, szlifierka
  • Umiejętność obsługi komputera (Excel, Word w stopniu podstawowym)
  • Sumienne i rzetelne podejście do pracy

Nie jest konieczne, ale miło jeśli:

  • Interesujesz się motoryzacją, zagadnieniami automotive
Oferujemy

Kiedy Ty będziesz się rozwijać, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • pensja stała (3500zł brutto+12% premii)
  • premie i dodatki
  • system nagród KAIZEN

Stabilne zatrudnienie:

  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat na okres 12 m-cy
  • możliwość zatrudnienia po stażu na samodzielnym stanowisku

Dodatkowe benefity:

  • karta Multisport
  • bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna za 10 zł
  • wczasy pod gruszą