kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: PPHU AVIKON ADAM WOŹNICA miejsce pracy: Ruda Śląska

Avikon jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji energetycznych, elektroenergetycznych oraz sieci teletechnicznych. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dla obiektów biurowych, przemysłowych oraz budownictwa mieszkalnego.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego ze znajomością zasad księgowości.

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Zadania:
  • kompletowanie, weryfikacja pod względem rachunkowym i formalnym oraz księgowym dokumentów
  • prowadzenie KPiR, pełnej księgowości i zapisów VAT
  • rozliczanie delegacji i zaliczek pracowniczych
  • nadzór i kontrola ubezpieczeń
  • przygotowywanie dokumentów i rozliczeń z instytucjami finansowymi
  • dokonywanie rozliczeń i analiz prowadzonych projektów
  • pomoc w obsłudze biura i wsparcie pracowników w terenie
  • opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji do przetargów i innych ofert
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów podatkowych (m.in. CIT, PIT, VAT)
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • wielozadaniowość
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • interesującą i odpowiedzialną pracę
  • szkolenia