kandydatów

Etat Operator Wytwórni Mas Bitumicznych

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. miejsce pracy: Ruda Śląska

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Operator Wytwórni Mas Bitumicznych
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Zadania:
  • prowadzenie procesu produkcji zgodnie z receptą oraz Instrukcją Obsługi WMA zapewniający wysoką jakość produkcji
  • kontrola rozchodu materiałów i surowców używanych w procesie produkcji oraz minimalizacja zużycia
  • dbanie zarówno o czystość jak i o stan techniczny wytwórni
  • kontrola stanu technicznego poszczególnych elementów wytwórni
  • obsługa i bieżące utrzymanie i remonty wytwórni
  • ścisła współpraca z laboratorium celem uzyskania pożądanych parametrów produktu
  • przeglądy, naprawy oraz konserwacje  instalacji elektrycznej i instalacji automatycznej regulacji procesu produkcji
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość zagadnień funkcjonowania zakładów produkcyjnych w budownictwie
  • mobilność i dyspozycyjność , prawo jazdy kat. B
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.