kandydatów

Etat Pracownik biurowy - referent ds. finansów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie miejsce pracy: Psary

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik biurowy - referent ds. finansów
Miejsce pracy: Psary
Numer: StPr/23/0384
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż, szkolenie stanowiskowe, zapoznanie się z obowiązującymi regulaminami, m.in. organizacyjnym pracy, wynagrodzenia, ewidencja wpływu dokumentów księgowych do dziennika korespondencji, rozliczanie należności wynikających z przepisów wewnętrzynych, np. delegacje, zaliczki, itp., potwierdzanie sald należności zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym talże wyjaśnianie zaistaniałych różnic, opis dokumentów księgowych i przekazanie ich odpowiednim osobom do sprawdzenia pod względem merytorycznym, formalno-rozrachunkowym, pod względem legalności, celowości i gospodarności dokonanego wydatku i kosztu, przechowywanie dowodówksięgowych oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych, prowadzenie na podstawie dowodów księgowych, ksiąg rozrachunkowych ujmujących zaopis zdarzeń w porządku chronologicznym i systematycznym, prowadzene dokumentacji rozlliczeniowej z Powiatowym Urzędem Pracy w sprawach organizowania prac społecznie-użytecznych lub innych form aktywizacji zawodowej, sporządzanie list wypłat świadczeń pienięznych z prac społecznie użytecznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, średnia policealna lub pomaturalna szkoła ekonomiczna, mile widziane praktyki w księgowości, praca przy komputerze powyżej 4 godz.

Miejsce pracy:

Psary

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie