kandydatów

Etat Kelner / Kierownik sali

Firma: Restauracja Za Bunkrem w Zbrosławicach miejsce pracy: Zbrosławice

Ogłoszenie numer: 8218092, z dnia 2023-05-03

Restauracja Za Bunkrem w Zbrosławicach

Restauracja "Za Bunkrem" w Zbrosławicach to miejsce inne niż wszystkie. Wyposażona jest w interaktywne stoły dotykowe, poprzez które można zamawiać posiłki i dokonywać płatności. Jest to pierwsza w Polsce restauracja tego typu.

Kształtujemy nasz lokal zgodnie z trendami, którego wyznacznikami są: ekologia, zdrowie oraz rosnąca świadomość i wymagania konsumentów.

Nowoczesna, interaktywna restauracja ZA BUNKREM w Zbrosławicach zatrudni kelnera / kierownika sali.

Kelner / Kierownik sali

Miejsce pracy: Zbrosławice

Opis stanowiska

  • utrzymywanie porządku na sali,
  • doradzanie klientom w wyborze potraw i przedstawianie menu, - sporządzanie rachunków,
  • przyjmowanie płatności, - dbanie o odpowiedni wizerunek restauracji.

Wymagania

  • doświadczenia w zawodzie,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • wysokiej kultury osobistej oraz silnej motywacji do pracy,
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności,
  • dbania o pozytywny wizerunek restauracji.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia,
  • pracę w prestiżowej lokalizacji,
  • ubezpieczenie pracownicze,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość samorealizacji i doskonalenia zawodowego.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-05-2023
Wyświetleń: 67