kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: INTROL S.A. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 8222838, z dnia 2023-05-04

INTROL S.A. – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest podmiotem dominującym w stosunku do Grupy Kapitałowej INTROL.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Biura Usług Księgowych:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • ewidencja środków trwałych i naliczanie amortyzacji
  • księgowanie przyjęcia, likwidacji środków trwałych
  • księgowanie amortyzacji
  • księgowanie leasingów
  • księgowanie magazynu
  • księgowanie RMK
  • rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych z zakresu srodków trwałych, leasingu, magazynu i RMK
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • generowanie wyciągów bankowych

Wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne (rachunkowość, finanse)
  • znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych
  • mile widziana znajomość zasad rachunkowości MSSF
  • znajomość programów Excel, Word
  • mile widziana znajomość programu SYMFONIA

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie i wdrożenie na stanowisko pracy
  • pracę w bardzo dobrej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • samodzielne stanowisko pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet socjalny