kandydatów

Etat Elektronik / Automatyk przemysłowy Utrzymania Ruchu

Firma: AAS sp. z o.o. miejsce pracy: Mysłowice

Elektronik / Automatyk przemysłowy Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Mysłowice
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z zakładem
  • stałe wynagrodzenie
  • nagrody pieniężne za pomysły pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie do posiłków
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • specjalistyczne szkolenia
  • ubezpieczenia grupowe
  • własny parking
Oczekujemy:
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie planowanych przeglądów maszyn
  • rozwiązywanie bieżących i długookresowych problemów technicznych maszyn produkcyjnych
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • zgłaszanie usprawnień i projektów optymalizacyjnych

Pozostałe oferty pracy w firmie AAS sp. z o.o.
Etat Elektronik / Automatyk przemysłowy Utrzymania Ruchu w firmie: AAS sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice 05-05-2023
Etat Elektronik / Automatyk przemysłowy Utrzymania Ruchu w firmie: AAS sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy 05-05-2023
Etat Specjalista ds. zakupów – zakład produkcyjny w firmie: AAS sp. z o.o. miejsce pracy: Sosnowiec 28-03-2023
Etat Specjalista ds. zakupów – zakład produkcyjny w firmie: AAS sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice 28-03-2023

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-05-2023
Wyświetleń: 68