Etat Specjalista ds. administracyjnych w Biurze Obsługi Klienta

Firma: Katowickie Inwestycje SA miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 8234109, z dnia 2023-05-08

Katowickie Inwestycje S.A.

Specjalista ds. administracyjnych w Biurze Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Współpraca z innymi działami Spółki
  • Planowanie działalności własnej komórki organizacyjnej
  • Reprezentowanie Spółki na zewnątrz
  • Prowadzenie kompleksowej obsługi kancelaryjnej w zakresie ewidencjonowania korespondencji przychodzącej i wychodzącej w systemie obsługi dokumentów oraz przekazywanie korespondencji właściwym działom/pracownikom
  • Osobiste dostarczanie korespondencji do innych jednostek (wymagane prawo jazdy kategorii B)
  • Obsługa organizacyjno-biurowa, w tym m.in. w zakresie sporządzania zapotrzebowania i zaopatrzenia pracowników w materiały biurowe, artykuły spożywcze, wyposażenie, sprzęt i urządzenia
  • Przyjmowanie Klientów i udzielanie informacji dotyczącej działań Spółki poprzez kierowanie ich do odpowiednich działów/pracowników
  • Koordynacja kontaktu z klientem – telefoniczna, mailowa, osobista
  • Prowadzenie kalendarza spotkań i sal konferencyjnych
  • Bieżące informowanie przełożonego o występujących trudnościach w prowadzonych czynnościach
  • Obsługa spotkań Zarządu Spółki
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Łatwość poruszania się w Internecie
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzanych zadań
  • Dobra organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja i realizowanie postawionych celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność tworzenia relacji i podtrzymywania rozmowy z Klientem

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Systemu Obiegu Dokumentów SYMFONIA

Oferujemy

  • Karty sportowe
  • Opiekę medyczną
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Ubezpieczenie grupowe