kandydatów

Etat Zaopatrzeniowiec

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie miejsce pracy: Jaworzno

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/23/0243
OBOWIĄZKI:
Komunikowanie się telefonicznie oraz mailowo z dostawcami towarów w języku chińskim, penetrowanie rynku pod kątem potrzeb firmy, wyszukiwanie potencjalnych dostawców, analizowanie cen, warunków i terminów dostaw, wybór źródeł zaopatrzenia, negocjowanie ogólnych warunków dostaw z dostawcami, zamawianie potrzebnej ilości bielizny oraz innych artykułów do sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: chiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : dostarczanymi przez chińskich dostawców, umiejętność negocjowania warunków dostaw oraz warunków cenowych.[Umiejętność 1] : Umiejętność komunikowania się z dostawcami towarów, przeważnie w języku chińskim, z uwagi na to, iż jest to sklep handlujący towarami z Chin,

Miejsce pracy:

Jaworzno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie