kandydatów

Etat Asystent do spraw księgowości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/23/0320
OBOWIĄZKI:
Miejsce odbywania stażu: Mikołów, Czas pracy stażysty: pon- pt 8-16Okres stażu: min. 3 m-ceZatrudnienie po zakończonym stażu: umowa o pracę, cały etatsegregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju;sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami;wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów;przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami;wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych;archiwizowanie dowodów księgowych;organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad BHP i ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-05-2023
Wyświetleń: 40