kandydatów

Etat Pracownik obsługi biurowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Mysłowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracownik obsługi biurowej
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/23/0229
OBOWIĄZKI:
Gromadzenie, tworzenie, obsługa dokumentacji biurowej, odbieranie/nadawanie poczty. Praca zdalna w miejscu zamieszkania. Praca w godzinach 8-16. Osoba która będzie zatrudniona jako pracownik biurowy przy pracy zdalnej powinna posiadać odpowiednie warunki lokalowe i techniczne ok 20 metrów kwadratowych. Jako pracodawca zapewnię pracownikowi materiały i narządzia do pracy. Obieg dokumentów będzie odbywać sie głównie w formie elektronicznej lub osobiście pod adresem siedziby firmy lub innym uzgodnionym telefonicznie miejscu. Pozostałe warunki pracy zdalnej będą się odbywały zgodnie z przepisami kodeksu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie min. średnie, minimum 6 miesiecy doświadczenia

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach