kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży

Firma: COLOP Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Bytom

COLOP Polska Sp. z o. o. - renomowana firma handlowa z ponad 30-letnią tradycją z siedzibą w Bytomiu, oferująca innowacyjne produkty i nowoczesne technologie dla branży poligraficznej, biurowo-szkolnej i reklamowej oraz wielu pokrewnych sektorów poszukuje pracownika na nowo tworzone stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Bytom
Opis stanowiska:
  • bieżąca obsługa sprzedażowa stałych Klientów Spółki
  • nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami
Wymagania:
  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży minimum 2 lata
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • obsługa pakietu MS Office i znajomość podstaw oprogramowania CRM
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista i niekaralność
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat i nowoczesny system motywacji (pensja plus premia uzależniona od wyników sprzedaży)
  • terminową wypłatę wynagrodzeń
  • narzędzia niezbędne w pracy
  • stałą bazę klientów
  • stabilną, ciekawą pracę w nowoczesnej firmie w miłej atmosferze
  • autorski system CRM i aplikację mobilną
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • parking dla pracowników
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w oferciepracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”