kandydatów

Etat Elektromechanik

Firma: Brembo POLAND Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Nazywamy się Brembo i jesteśmy liderem na rynku międzynarodowym w dziedzinie produkcji tarcz, zacisków i kompletnych układów hamulcowych. Dzięki unikatowemu know-how, jesteśmy w stanie zadbać o potrzeby globalnego rynku, począwszy od najpopularniejszych pojazdów europejskich, amerykańskich i japońskich, a kończąc na produktach dla najbardziej prestiżowych i ekskluzywnych marek.

Najwyższy poziom technologiczny i niezawodność produktów Brembo są wynikiem zintegrowanego procesu produkcyjnego, który obejmuje każdą fazę: od badań, tworzenia prototypów, rozwoju i testowania po odlewanie i obróbkę skrawaniem.

W Polsce pracujemy w trzech lokalizacjach. Dąbrowa Górnicza zajmuje się odlewaniem tarcz hamulcowych oraz ich obrabianiem w nowoczesnym parku maszynowym. W Częstochowie produkujemy zaciski. Zakład w Niepołomicach specjalizuje się w piastach.
Elektromechanik
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Opis stanowiska:

Teraz możesz stać się częścią naszego zespołu. Firmy, która jest niekwestionowaną legendą motoryzacji.

Czego oczekujemy od Ciebie?
  • jako członek operacyjnego zespołu utrzymania ruchu podejmiesz się misji opieki nad parkiem maszynowym Brembo
  • wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne
  • realizujesz okresowe przeglądy
  • serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne
  • współpracujesz z zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • planujesz i zamawiasz części, których potrzebujesz
  • jesteś członkiem zespołu utrzymania ruchu.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie średnie: elektryk/mechanik,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem maszyn,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych.
Mile widziane będzie:
  • zainteresowanie tematami automatyki, hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • posiadanie uprawnień SEP,
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych,
  • znajomość sterowania PLC i CNC.
Oferujemy:

Kiedy Ty będziesz się rozwijał i dbał o nasz park maszynowy, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • coroczny system podwyżek
  • premie roczne
  • system nagród KAIZEN

Stabilne zatrudnienie:

  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • praca przy zróżnicowanym parku maszynowym rozbudowywanym o najnowsze rozwiązania techniczne
  • praca z doświadczonym zespołem oferującym wsparcie w poszerzeniu umiejętności
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Dąbrowa Górnicza, Lelów, Bliżyce, Włodowice, Sosnowiec, Olkusz, Bolesław, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Brzezinka, Mysłowice, Sławków, Michałkowice, Bańgów, Czeladź, Będzin, Pradła, Rokitno, Jeziorowice, Sławniów, Pilica, Ogrodzieniec, Niegowonice, Grodziec, Sarnów, Psary, Wojkowice Kościelne, Katowice, Tychy, Poręba, Łazy, Ciągowice, Wysoka)

Dodatkowe benefity:

  • karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • wczasy pod gruszą
  • firmowe sekcje sportowe
  • szkolenia techniczne przeprowadzane przez profesjonalne firmy