kandydatów

Etat Asystent w dziale marketingu

Firma: IKS 2 Mucha Sp. J. miejsce pracy: Mikołów

Ogłoszenie numer: 8267397, z dnia 2023-05-18

W branży dziecięcej działamy już ponad 30 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie zaowocowało stworzeniem naszych własnych marek produktów i akcesoriów dla dzieci. Obecnie w naszym portfolio mamy cztery marki – Sensillo, Caretero, Toyz i Camini. Zaufały nam już tysiące rodziców w Polsce i Europie. Nie ma dla nas większej motywacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent w dziale marketingu

Miejsce pracy: Mikołów

Opis stanowiska

Jako osoba zatrudniona na tym stanowisku, będziesz odpowiadać za wsparcie istniejących procesów sprzedaży w firmie oraz współpracować i raportować do menadżera działu. Twoje zadania w szczególności to:

  • Obsługa zamówień eksportowych w systemie firmy (sortowanie, ustawianie parametrów, przesyłanie do przygotowania)
  • Przygotowywanie cenników, ofert sprzedaży, zestawień i raportów danych na podstawie bieżącego zapotrzebowania (Excel)
  • Obsługa posprzedażowa klientów B2B (odpowiadanie na zapytania produktowe, reklamacyjne, wyjaśnianie rozbieżności, pozyskiwanie niezbędnej dokumentacji – głównie poprzez e-mail)
  • Opieka redakcyjna nad ofertą produktową na stronie internetowej (wprowadzanie i aktualizowanie treści produktowych)
  • Obsługa firmowego systemu ERP (zakładanie kont klientów, aktualizowanie danych, wystawianie dokumentów magazynowych, inwentaryzacyjnych)
  • Kontakty z firmami transportowymi w zakresie obsługi przesyłek/dostaw (zlecenia odbioru, wyjaśnianie braków, reklamacje itp.)

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność tworzenia poprawnych stylistycznie tekstów, w tym opisów produktów
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie wdrażające w branżę i przygotowujące do pracy
  • Premie, bony świąteczne
  • Możliwość zdobycia nowych kompetencji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia do pracy