kandydatów

Etat Psychoterapeuta Dzieci i młodzieży

Firma: Jak Rosną Skrzydła miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Zespół "Jak Rosną Skrzydła" Prywatny Ośrodek Psychoterapii - Hanna Bartkowiak-Szwarc to firma nastawiona na efektywną pomoc pacjentom dzięki współpracy z specjalistami różnych nurtów.

Psychoterapeuta Dzieci i młodzieży
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Zadania:
  • Prowadzenie procesów psychoterapii zleconych pacjentów
  • Kwalifikacja do procesu psychoterapii
  • Poradnictwo Psychologiczne
  • Wystawianie zaświadczeń
  • Współpraca z zespołem
Wymagania:
  • Wykształcenie: ukończone studia psychologiczne + kurs psychoterapii (również osoby w trakcie szkoły psychoterapii)
  • Doświadczenie: minimum rok doświadczenia w pracy z pacjentami
  • Dyspozycyjność: wtorki i piątki (możliwość rozszerzenia współpracy również na soboty; inne dni zdalnie)
  • Cechy osobiste: Koleżeńskość, Uczciwość i gotowość do współpracy
Oferujemy:
  • Praca w nowych, klimatycznych gabinetach zlokalizowanych na samym rynku.
  • Pacjentów; grafik online; system dokumentacji medycznej; skuteczny marketing; materiały biurowe itp.
  • Kącik kawowo-herbaciany z oryginalną włoską kawą.
  • System wynagrodzeń z możliwością uzyskania dofinansowania na superwizję, konferencje naukowe.
  • Wsparcie zespołu