kandydatów

Etat Ekspert ds. Rynku Energii i Gazu

Firma: Effectenergy Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 8271600, z dnia 2023-05-22

Effectenergy Sp. z o.o.

Effectenergy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – jesteśmy ekspertami z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Doświadczenie zdobywaliśmy
w największych spółkach energetycznych z kraju i zagranicy. Posiadamy zespół składający się z doświadczonych doradców energetycznych, których zadaniem jest obniżenie kosztów i zapewnienie najlepszych warunków dostaw energii naszym klientom. Działamy na rynku energetycznym od 2012 r. na terenie całej Polski poprzez sieć doradców klienta. Nasze centralne biuro znajduje się w Krakowie.

Od 2016 roku jesteśmy bezpośrednim partnerem firmy Axpo Polska Sp. z o.o.

Axpo przyświeca jeden cel, jakim jest kształtowanie zrównoważonej przyszłości poprzez innowacyjne rozwiązania energetyczne. Jako największy szwajcarski producent energii odnawialnej i międzynarodowy lider w obrocie energią oraz odbiorze energii słonecznej i wiatrowej Axpo łączy doświadczenie i wiedzę 6000 pracowników, których napędza pasja do innowacji, współpracy i wprowadzania zmian.

W związku z prężnie rozwijającym się działem sprzedaży poszukujemy nowych członków zespołu. Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki zielonej energii nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Ekspert ds. Rynku Energii i Gazu

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz przedłużanie współpracy z obecnymi klientami
  • zapewnianie kompleksowej obsługi w zakresie sprzedaży portfolio produktowo-usługowego firmy
  • sprzedaż produktów opartych o notowania giełdy dla małych i średnich przedsiębiorstw
  • sporządzanie indywidualnych ofert cenowych oraz negocjowanie warunków umowy sprzedaży
  • systematyczne raportowanie aktywności sprzedażowej i posprzedażowej zgodnie w obowiązującymi procesami w firmie
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi w kontaktach z klientami firmy

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy z klientem biznesowym
  • doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej i gazu
  • zorientowanie na potrzeby klienta
  • łatwość nawiązywania i budowania kontaktów biznesowych
  • ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • umiejętność planowania i organizowania pracy

Oferujemy

  • najwyższe prowizję w branży
  • zatrudnienie w postaci umowy zlecenie lub umowy B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o wyniki sprzedażowe
  • elastyczny czas pracy
  • samodzielny wybór modelu wykonywanej pracy: praca zdalna, hybrydowa, terenowa
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • świadczenia socjalne, m.in. bonusy kwartalne, karty paliwowe, karty MultiSport/Luxmed
  • wsparcie merytoryczne i szkoleniowe przez cały okres współpracy.
  • jasną ścieżkę awansu i możliwość zdobywania certyfikowanych uprawnień sprzedażowych