kandydatów

Etat Narzędziowiec

Firma: Electrolux Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Zabrze

Electrolux kształtuje lepsze życie. Wierzymy, że siła firmy tkwi w jej pracownikach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im godne i uczciwe warunki pracy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Narzędziowiec
Miejsce pracy: Zabrze
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • bieżące naprawy narzędzi oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości
  • okresowe przeglądy narzędzi
  • prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów narzędzi
  • usprawnienia i modyfikacje w narzędziach
  • wspieranie procesu doboru i zakupu części zamiennych
OCZEKUJEMY:
  • min. 2-letniego doświadczenia w zakresie obsługi maszyn konwencjonalnych (szlifierka do płaszczyzn, tokarka, frezarka) i utrzymania narzędzi dla pras manualnych/postępowych
  • znajomości procesów tłoczenia, wykrawania, gięcia
  • umiejętności obsługi maszyn skrawających
  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office) samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętności spawania MIG-MAG, TIG mile widziane
  • uprawnień UDT II Ż i obsługi wózka widłowego mile widziane
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • comiesięczną premię produkcyjno-frekwencyjną
  • świadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia i/lub paczki świąteczne)
  • koszyk benefitów (prywatna opieka medyczna LuxMed lub platforma WorkSmile)
  • dofinansowanie do posiłków, przekąsek i napojów znajdujących się w automatach na terenie zakładu
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy
  • pracę w systemie 3-zmianowym
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Electrolux Poland Sp. z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez Electrolux Poland Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Electrolux Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Karolkowa 30 wraz z oddziałami. Pani/Pana dane będą przetwarzane zgodnie z zapisami RODO i nie będą przekazywane osobom trzecim.

Pełna wersja informacji dotyczącej ochrony danych osobowych dla kandydatów do pracy znajduje się pod adresem:https://newsroom.electrolux.com/pl/files/2019/02/RODO.pdf