kandydatów

Etat Specjalista ds. Kontrolingu Produkcyjnego

Firma: HUTA ŁABĘDY S.A. miejsce pracy: Gliwice

HUTA ŁABĘDY S.A. poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Kontrolingu Produkcyjnego
Miejsce pracy: Gliwice
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek ekonomiczny),
  • 2 lata pracy w służbach kontrolingowych lub ekonomiczno-finansowych
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Bardzo dobra znajomość Excela oraz dobra znajomość programu Word i Power Point
  • Wiedza i umiejętności w zakresie budżetowania, kontrolingu, rachunku kosztów, znajomość procesów produkcyjnych.
  • Umiejętność modelowania oraz interpretacji i analizy informacji finansowych i biznesowych.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz organizacji pracy własnej, analitycznego myślenia, samodzielność, zaangażowanie.
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie raportów, analiz i prezentacji na potrzeby zarządcze spółki oraz jednostek zewnętrznych.
  • Sporządzanie sprawozdań dla GUS, HIPH itp.
  • Tworzenie raportów w księgowym systemie komputerowym FK (MAKS) oraz aplikacji Business Intelligence.
  • Współtworzenie sprawozdań i raportów rocznych jednostkowych i skonsolidowanych.
  • Sporządzanie kalkulacji kosztowych dla poszczególnych asortymentów zgodnie z zapotrzebowaniem działów handlowych.
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy w zakresie pozyskiwania danych biznesowych.
  • Aktywny udział w pracach zespołów powoływanych poleceniami służbowymi.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Karty lunchowe
  • Dodatkowe świadczenia pieniężnie/premie
  • Premie uznaniowe
  • Pakiet medyczny
INFORMACJA RODO DLA KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKO NA PODSTAWIE UMOWY O PRACĘ

Administratorem danych osobowych jest HUTA ŁABĘDY S.A. z siedzibą w Gliwicach ul. Anny Jagiellonki 45, zwana dalej HUTĄ. Z administratorem można się skontaktować w następujący sposób:
a. listownie na adres HUTA ŁABĘDY S.A., ul. Anny Jagiellonki 45, 44-109 Gliwice;
b. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: office@hutalab.com.

Klauzula RODO dostępna na stronie: https://www.hutalab.com.pl/pl/rodo