kandydatów

Etat Specjalista ds. handlu i logistyki

Firma: HUTA ŁABĘDY S.A. miejsce pracy: Gliwice

HUTA ŁABĘDY S.A. poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. handlu i logistyki
Miejsce pracy: Gliwice
Wymagania:
  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację biznesową
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w handlu
Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych klientów na rynku krajowym i zagranicznym
  • pozyskiwanie nowych dostawców materiałów wsadowych,
  • sporządzanie zapytań ofertowych,
  • sporządzanie ofert techniczno-handlowych
  • przygotowywanie transakcji od strony formalnej z uwzględnieniem obowiązujących norm prawnych
  • pozyskiwanie, ustalenie warunków, organizacja i rozliczenie transportu
  • ubezpieczanie transakcji handlowych
  • sporządzanie raportów, analiz i zestawień na potrzeby Dyrektora Handlowego
  • wystawianie faktur WDT i Eksportowych
  • rozliczanie faktur kosztowych
  • przygotowanie danych na potrzeby GUS i INTRASTAT
  • reprezentowanie firmy na targach międzynarodowych
  • realizacja zadań marketingowych, promocyjnych
Dodatkowymi atutami będą:
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • samodzielność w realizacji działań
  • duże zaangażowanie
  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość języka niemieckiego
  • znajomość programów klasy ERP
  • pochodzenie towarów i prawo celne
  • znajomość INCOTERMS
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • czynne prawo jazdy kat. B
INFORMACJA RODO DLA KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKO NA PODSTAWIE UMOWY O PRACĘ

Administratorem danych osobowych jest HUTA ŁABĘDY S.A. z siedzibą w Gliwicach ul. Anny Jagiellonki 45, zwana dalej HUTĄ. Z administratorem można się skontaktować w następujący sposób:
a. listownie na adres HUTA ŁABĘDY S.A., ul. Anny Jagiellonki 45, 44-109 Gliwice;
b. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: office@hutalab.com.

Klauzula RODO dostępna na stronie: https://www.hutalab.com.pl/pl/rodo