kandydatów

Etat Referent ekonomiczny

Firma: HUTA ŁABĘDY S.A. miejsce pracy: Gliwice

HUTA ŁABĘDY S.A. poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Referent ekonomiczny
Miejsce pracy: Gliwice
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie ekonomiczne min. 2 – letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Dyspozycyjność, skrupulatność, sumienność.
  • Komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie spraw administracyjno-biurowych dotyczących działalności wydziału – obsługa sekretariatu
  • Prowadzenie i rozliczenie sprawozdawczości ekonomicznej z rozliczenia działalności produkcyjnej w zastępstwie ekonomisty wydziałowego
  • Prowadzenie rachunkowości płacowej dla potrzeb wydziału
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej dla potrzeb wydziału
  • Wprowadzanie, rejestracja i kontrola danych dotyczących rejestracji czasu pracy pracowników wydziału
Dodatkowymi atutami będą:
  • Znajomość zagadnień ekonomicznych i kosztowych
  • Samodzielność w realizacji działań
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie wprowadzające
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania posiadanych kompetencji
  • Możliwość wieloletniej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość pozyskania interesującego doświadczenia
  • Karty lunchowe
  • Dodatkowe świadczenia pieniężnie
  • Premie uznaniowe
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Ubezpieczenie grupowe PZU
  • Opieka medyczna LUX MED
INFORMACJA RODO DLA KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKO NA PODSTAWIE UMOWY O PRACĘ

Administratorem danych osobowych jest HUTA ŁABĘDY S.A. z siedzibą w Gliwicach ul. Anny Jagiellonki 45, zwana dalej HUTĄ. Z administratorem można się skontaktować w następujący sposób:
a. listownie na adres HUTA ŁABĘDY S.A., ul. Anny Jagiellonki 45, 44-109 Gliwice;
b. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: office@hutalab.com.

Klauzula RODO dostępna na stronie: https://www.hutalab.com.pl/pl/rodo