kandydatów

Etat Pracownik produkcji/pakowacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik produkcji/pakowacz
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/23/1239
OBOWIĄZKI:
Głównym miejscem pracy będą Gliwice 44-109 ul. Leona Wyczółkowskiego 16. Osoba zatrudniona na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI/PAKOWACZ będzie odpowiedzialna głownie za przygotowywanie surowców do produkcji części metalowych, obróbki rur. Praca jako operator prasy , dobór produktów , kontrola jakości i konfekcjonowanie wyrobów gotowych, utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca w warunkach zwiększonego hałasu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

[Inne] : Praca od pn-nd. po 12 godzin dziennie , możliwe nadgodziny. Praca może się zakończyć w późnych godzinach nocnych. Praca w godzinach 6-18/18-6. Przeciętnie 40 godzin tygodniowo. Umowa zlecenie. Stawka 22,80 brutto/ godzinę. Dojazd do miejsca pracy na koszt pracownika.MIEJSCE PRACY : UL. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 16,44-109 GLIWICE ORAZ TEREN CAŁEGO KRAJU , W ZALEŻNOŚCI OD ZLECEŃ.

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 do 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach