kandydatów

Etat Specjalista ds. wsparcia infrastruktury it

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Specjalista ds. wsparcia infrastruktury it
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/1290
OBOWIĄZKI:

- Kontakt z klientami portugalskojęzycznymi i angielskojęzycznymi z całego świata (telefoniczny oraz mailowy) w języku portugalskim i angielskim. Dostarczanie usług i wsparcia użytkownikom końcowym z wykorzystaniem i obsługą oprogramowania telefonicznego do automatycznej dystrybucji połączeń, poprzez połączenie zdalne lub przez Internet; Monitorowanie Service Desk pod kątem biletów przypisanych do kolejki i przetwarzanie ich w pierwszej kolejności na podstawie priorytetu; Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprzętem i oprogramowaniem dotyczącym połączenia internetowego, klientów poczty elektronicznej itp.; Identyfikacja i eskalacja priorytetowych problemów zgodnie z wymaganiami klienta; Rejestrowanie incydentów i/lub zgłoszeń serwisowych zgłaszanych przez e-mail/telefon w narzędziu ITSM; Monitorowanie postępów posiadanego zgłoszenia serwisowego podczas całego cyklu życia (od początku do końca, od rejestracji do zamknięcia), aby zapewnić, że zostało ono rozwiązane w ramach uzgodnionej umowy o poziomie usług (SLA) i w razie potrzeby aktualizacja rejestrów zgłoszeń serwisowych. Kontakty z współpracownikami w międzynarodowej organizacji w języku angielskim. - Miejsce wykonywania pracy: Oddział firmy w Katowicach + możliwość pracy zdalnej w miejscu zamieszkania. - Godziny Pracy: 8:00-16:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: portugalski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Umiejętność obsługi pakietu biurowego MsOffice
Uprawnienia: Umiejętności analityczne
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki informatyczne. Wymagany min. 1 rok doświadczenia zawodowego na dowolnym stanowisku. Mile widziana znajomość narzędzi ITSM (Information Technology Service Management). Wymagana elastyczność, chęć uczenia się i wspierania nowych i szybko zmieniających się technologii, motywacja do zdobywania wiedzy Wymagana bardzo znajomość programu MS Excel oraz innych programów z pakietu MS Office.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach