kandydatów

Etat Magazynier obiektowy

Firma: ProPoint S.A. miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 8318094, z dnia 2023-06-02

Od 2008 roku działamy w branży automatyki przemysłowej, świadcząc usługi związane z projektowaniem systemów sterowania, uruchamianiem obiektów przemysłowych, produkcją szaf sterowniczych oraz budowaniem zautomatyzowanych linii produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier obiektowy

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • przyjmowanie oraz wydawanie materiału i narzędzi zgodnie ze specyfikacją na terenie magazynów obiektowych;
  • przyjmowanie dostaw i zwrotów oraz kontrolę ich zgodności z dokumentacją;
  • przygotowywanie wysyłek na magazyn główny w oparciu o dokumentację i ustalone procedury komplementacji/pakowania;
  • przestrzeganie procedur zamawiania materiału, staranne wykonywanie rozchodów materiałowych;
  • optymalizację przestrzeni magazynowej;
  • przeprowadzanie samodzielnie inwentaryzacji (częściowej lub całkowitej);
  • utrzymywanie wymaganych poziomów magazynowych oraz raportowanie ich aktualnych stanów, ewidencję dokumentacji magazynowej;
  • obsługę urządzeń magazynowych – m.in. wózka widłowego, systemu magazynowego;
  • dbanie o porządek na magazynie oraz przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania

  • gotowość do częstych, zagranicznych wyjazdów służbowych – warunek konieczny;
  • uprawnienia na wózki widłowe;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dobra znajomość Excela;
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
  • chęć podjęcia długofalowej współpracy;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów,
  • korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna);
  • miłą atmosferę pracy.