kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds.controllingu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Młodszy specjalista ds.controllingu
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/23/1007
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracyWykształcenie: min.średnie (najlepiej w trakcie studiów); znajomość pakietu Office, Excel; znajomość języka angielskiego; podstawowa wiedza z zakresu obszaru finansów i rachunkowości; zakres obowiązków: udział w procesie przygotowania budżetów, planów i prognoz finansowych; udział w monitorowaniu i kontrolowaniu płynności finansowej przedsiębiorstwa; udział w przygotowaniu biznesplanu przedsiębiorstwa; jedna zmiana; miejsce odbywania staż€: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw controllingu
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach