kandydatów

Etat Starszy analityk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Starszy analityk
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/1350
OBOWIĄZKI:

- Codzienny nadzór nad działaniami zespołu QA oraz całościowy za działania testowe dopasowane do wymogów Klienta. Rozwiązywanie problemów oraz zapewnienie pełnej funkcjonalności zespołu. Tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań. Testowanie produktów tworzonych dla Klientów niezależnie oraz w ramach zakresu programu testowego. Utrzymywanie kontaktu ze wszystkimi zaangażowanymi stronami (inżynierami, analitykami biznesowymi, menadżerami projektu) będącymi filtrem kontaktu w określaniu ogólnej strategii działań. Nadzoruje, zarządzanie i przeprowadzanie procesu Scrum. Spełnianie wymogów i standardów zgodnie z Quality Management System (system zarządzania jakością). Oprócz roli przywódczej, przeprowadzanie działań testowych oraz przygotowywanie raportów osiągnięć zespołu. - Godziny Pracy: 9:00-17:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe ekonomiczne. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata jako ekonomista lub analityk. Wymagane umiejętności: Umiejętność opracowywania modeli finansowych, ram budżetów. Umiejętność samodzielnego zarządzania własnymi działaniami. Umiejętność komunikacji międzyzespołowej, umiejętność rozwiązywania eskalacji i skarg. Rozwinięta umiejętność skutecznego prowadzenia działań związanych z weryfikacją faktur. Wymagane zdolności organizacyjne, analityczne, zdolność efektywnego komunikowania się z członkami zespołu w złożonych środowiskach (wielokulturowych). Wymagana znajomość przepisów prawa podatkowego i prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz bardzo dobra znajomość metod eksploracji danych i analizy danych finansowych.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach