kandydatów

Etat Pracownik działu czyszczenia technicznego

Firma: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice miejsce pracy: Gliwice

Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice
Pracownik działu czyszczenia technicznego
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: 11/4/2023
OBOWIĄZKI:

• czyszczenie kabin lakierniczych, wind piecowych, linii produkcyjnych, kanałów • praca ze szpachlą, detergentami, myjkami wysokociśnieniowymi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: gotowość do sporadycznego podnoszenia krat do max 15 kg

Wymagania inne:

chęć do pracy, ukończony 18 r.ż., zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, gotowość do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 26 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice