kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa

Firma: COLOP Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Bytom

COLOP Polska Sp. z o. o. - renomowana firma handlowa z ponad 30-letnią tradycją z siedzibą w Bytomiu, oferująca innowacyjne produkty i nowoczesne technologie dla branży poligraficznej, biurowo-szkolnej i reklamowej oraz wielu pokrewnych sektorów poszukuje pracownika na stanowisko:

Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska:

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało współprowadzenie pełnej księgowości Spółki, a w szczególności: księgowanie i dekretowanie dokumentów kosztowych, magazynowych i sprzedażowych, prowadzenie rozliczeń kasowo-bankowych, sporządzanie sprawozdań do GUS, prowadzenie dokumentacji dotyczącej transakcji zagranicznych.

Wymagania:
  • Biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku min. 2 lata (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym i praca z Klientami prowadzącymi pełną księgowość)
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Wysoka kultura osobista i niekaralność
Oferujemy:
  • stabilną, ciekawą pracę w nowoczesnej firmie, pełny etat
  • terminową wypłatę wynagrodzeń
  • narzędzia niezbędne w pracy księgowej