kandydatów

Etat Konstruktor / Rysownik CAD

Firma: ETERMO-INWEST miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 8323353, z dnia 2023-06-05

Firma inżynierska świadcząca usługi w zakresie automatyzacji procesów przemysłowych, działająca w branżach Oil&Gas, energetyka, chemia, metalurgia, ciepłownictwo i inne.

Projekty | Produkcja | Dostawa | Montaż | Uruchomienia | Serwis

Konstruktor / Rysownik CAD

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • przygotowywanie modeli 3D i dokumentacji technicznej
  • udział w montażach i produkcji projektowanych elementów
  • opracowywanie instrukcji
  • wprowadzanie zmian powstałych w procesie produkcyjnym
  • przygotowywanie ofert, kalkulacji i wycen projektowych

Wymagania

  • znajomość programów do rysowania (Inventor – 3D, AutoCad) oraz MS Office
  • wykształcenie techniczne (najlepiej mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę / możliwość zatrudnienia po okresie stażowym
  • dostęp do specjalistycznego oprogramowania
  • świetny zespół i dobry klimat w pracy