kandydatów

Etat Ratownik wodny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Ratownik wodny
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/23/0710
OBOWIĄZKI:
Sprowadza się głównie do: Ciągłej obserwacji lustra wody. Udzieleniu pomocy osobom poszkodowanym. Prewencji sytuacji niebezpiecznych na terenie obiektu. Reagowanie na każdy sygnał wzywania pomocy oraz podejmowanie akcji ratowniczych. Reagowanie na wszelkie naruszenia regulaminu obowiązującego na kąpielisku lub pływalni.Miejsce pracy: Aquarius Al. Korfantego 18 oraz Plac Krakowski 10.Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wymagane dokumenty do świadczenia usługi ratownika wodnego określa ustawa o ratownictwie wodnym, wymagany jest: Certyfikat ukończenia kursu na stopień ratownika wodnego, Certyfikat ukończenia kursu z zakresu pierwszej pomocy (kpp), Certyfikat wykorzystywany do ratownictwa wodnego ( np .instruktor pływania, nurek itp)

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu