kandydatów

Etat Pracownik produkcji komponentów hydraulicznych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Mysłowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracownik produkcji komponentów hydraulicznych
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/23/0282
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie automatów prętowych do pracy, nadzorowanie procesów toczenia, wypełnianie dokumentacji technicznej i wprowadzanie danych do komputera. Obsługa pieca przemysłowego, obsługa linii do wyżarzania indukcyjnego, obsługa wycinarki hydraulicznej.Praca na trzy zmiany w godzinach od 6:00 do 14:00; 14:00 do 22:00; od 22:00 do 06:00, praca w dni wolne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Brak przeciwwskazań do pracy stojącej[Umiejętność 1] : Umiejętności obsługi wiertarek i frezarek przemysłowych

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach