kandydatów

Etat Operator CNC (prasa krawędziowa, giętarka)

Firma: Domino Executive Search miejsce pracy: Sosnowiec

Agencja Pracy Domino Polska sp. z o.o. (nr certyfikatu 5070) w chwili obecnej dla swojego klienta - zakładu produkującego sprzęty do rekreacji - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator CNC (prasa krawędziowa, giętarka)
Miejsce pracy: Sosnowiec
Opis stanowiska:
  • Obsługa maszyn CNC;
  • Praca na dziale mechanicznym;
  • Obsługa narzędzi pomiarowych;
  • Realizacja zleceń produkcyjnych;
  • Kontrola wizualna detali oraz zachowanie wymagań jakościowych;
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.
Wymagania:
  • Doświadczenie przy obsłudze w/w maszyn CNC;
  • Dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz elektronarzędziami;
  • Dokładność, precyzja;
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22);
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowę o pracę;
  • Zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie;
  • Pracę w systemie dwuzmianowym;
  • Benefity: Grupowe ubezpieczenie na życie, pakiety opieki medycznej, kartę sportową;
  • Świadczenia realizowane z ZFŚS (m. in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne);
  • Parking dla pracowników;
  • System premiowy;
  • Program poleceń pracowniczych.