kandydatów

Etat Laborant / Analityk Laboratoryjny

Firma: Hangsen Sp. z o. o. miejsce pracy: Bytom

Ogłoszenie numer: 8345148, z dnia 2023-06-13

Hangsen Europe jest częścią Hangsen Holding – światowego producenta e-płynów i lidera w branży produkującej elektroniczne papierosy. Wspieramy rozwój stale powiększającej się sieci dystrybutorów oraz dostarczamy produkty i usługi OEM dla największych detalistów na całym świecie.

Po więcej szczegółów zapraszamy na nasza stronę www.hangsen.com

Laborant / Analityk Laboratoryjny

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska

  • Pobieranie i przygotowanie próbek zgodnie z planem produkcji i harmonogramem,
  • Analiza produktów końcowych,
  • Obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego, w tym chromatografów gazowych,
  • Nadzór nad wyposażeniem laboratorium,
  • Utrzymywanie dokumentacji związanej z prowadzonymi badaniami na potrzeby laboratorium oraz wszystkich zainteresowanych działów,
  • Opracowywanie dokumentacji laboratoryjnej: procedury, metodyki, instrukcje,
  • Opieka nad powierzonym sprzętem,
  • Utrzymanie laboratorium w czystości.

Zapewniamy przeszkolenie z obowiązków i zadań na w/w stanowisku.

Wymagania

  • wykształcenie chemiczne lub pokrewne,
  • doświadczenie na stanowisku laboranta/analityka laboratoryjnego,
  • doświadczenie w wykonywaniu analizy chromatograficznej (chromatografia gazowa) wraz z interpretacją wyników
  • umiejętność myślenia analitycznego oraz wyciągania wniosków,
  • nastawienie na realizację postawionych celów,
  • umiejętność poszukiwania rozwiązań w trudnych sytuacjach i radzenia sobie ze stresem,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (B1-B2),
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym,
  • Umowę zlecenie, start od czerwca/poł czerwca,
  • Pracę na jedną zmianę.