kandydatów

Etat Sekretarka w kancelarii prawnej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Sekretarka w kancelarii prawnej
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/1444
OBOWIĄZKI:

- Odbieranie i wysyłanie poczty. Pilnowanie terminów wyznaczonych przez sądy, prokuraturę, kancelarie komornicze, urzędy lub inne organy do wysyłki dokumentów. Prowadzenie dziennika korespondencji przychodzącej i wychodzącej. Odbieranie i odpowiadanie na e-maile z klientami zagranicznymi rosyjskojęzycznymi, ukraińskojęzycznymi i angielskojęzycznymi. Umawianie spotkań z klientami zagranicznymi rosyjskojęzycznymi, ukraińskojęzycznymi i angielskojęzycznymi. Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych z klientami zagranicznymi rosyjskojęzycznymi, ukraińskojęzycznymi i angielskojęzycznymi. Prowadzenie konsultacji z klientami zagranicznymi rosyjskojęzycznymi, ukraińskojęzycznymi i angielskojęzycznymi. Rejestrowanie złożonych ofert. Prowadzenie kalendarzy radców prawnych i pozostałych prawników oraz rejestracja czynności. Sporządzenie wniosków, umów, pełnomocnictw. Prowadzenie bazy danych teleadresowych klientów i kontrahentów. Publikowanie informacji na stronach internetowych kancelarii. Koordynowanie spotkań oraz podróży służbowych prawników. Zamawianie materiałów biurowych i artykułów spożywczych. Przygotowywanie kawy. - Godziny pracy: 7:00-20:00 - do uzgodnienia z pracodawcą.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagane min. 5 lat doświadczenie zawodowe w pracy kancelarii lub w dziale prawnym w firmach. Wymagana podstawowa znajomość prawa.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach