kandydatów

Etat Asystent w Dziale Marketingu (obsługa klienta B2B)

Firma: IKS 2 Mucha Sp. J. miejsce pracy: Mikołów

Ogłoszenie numer: 4868274, z dnia 2021-06-02

Prowadzimy sprzedaż hurtową artykułów dla niemowląt i małych dzieci. Katalog oparty jest na popularnych markach dziecięcych. Uzupełniają go produkty mniejszych, obiecujących firm krajowych. Od 2009 roku systematycznie rozwijamy ofertę marek własnych Grupy IKS 2. Stawiając na połączenie dobrych cen z wysoką jakością, w krótkim czasie stworzyliśmy jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek dziecięcych: Caretero, Toyz, Sensillo, Camini. Z naszych produktów korzystają dziś tysiące maluchów w wielu krajach.

Zaopatrujemy hurtownie artykułów dziecięcych oraz sklepy stacjonarne i internetowe na terenie Polski oraz Europy– m.in. w Czechach, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, Hiszpanii, Norwegi, Finlandii, na Węgrzech, Ukrainie, we Włoszech i w wielu innych krajach.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent w Dziale Marketingu (obsługa klienta B2B)

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • Obsługa zamówień klientów B2B - zatwierdzanie i weryfikowanie płatności
  • Obsługa posprzedażowa klientów B2B (awizowanie dostaw, prowadzenie dokumentacji, wyjaśnianie rozbieżności)
  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej i eksportowej (CMR, potwierdzenia wywozu, specyfikacje pakowania, cenniki, oferty, kody EAN, formatki produktowe)
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych i środowiskowych
  • Obsługa reklamacji transportowych (kurierskich)
  • Obsługa korespondencji mailowej od klientów (udzielanie informacji na temat m.in. statusu zamówień, dostępności produktów itp.)
  • Aktualizowanie oferty produktowej i tworzenie opisów na platformie sprzedażowej B2B
  • Przyjmowanie i reagowanie na zgłoszone problemy, sugestie i uwagi od klientów

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność łatwego tworzenia tekstów, tzw. lekkie pióro
  • Doświadczenie w obsłudze komputera - znajomość pakietu MS Office
  • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność ustalania priorytetów i samodzielnej organizacji pracy
  • Chęć do nauki i otwartość na nowe zadania

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta B2B
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie wdrażające w branżę i przygotowujące do pracy
  • Premie i bony świąteczne
  • Możliwość zdobycia nowych kompetencji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy