kandydatów

Etat Monter Instalacji Sanitarnych i HVAC

Firma: NOWREM GROUP Sp. z o.o. sp.k. miejsce pracy: Jaworzno

Ogłoszenie numer: 4927662, z dnia 2021-06-11

NOWREM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma – Integrator technologii budowlanych i systemów instalacyjnych

Monter Instalacji Sanitarnych i HVAC

Miejsce pracy: śląskie / Jaworzno

Opis stanowiska

Wynagrodzenie od 4500 – 5200 zł brutto/miesięcznie w zależności od doświadczenia, kwalifikacji i posiadanych umiejętności.

Zakres obowiązków:
  • montaż instalacji: wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych, olejowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.
  • montaż urządzeń Sanitarnych: wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych, olejowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.
  • wykonywanie prac związanych z budową nowych/ przebudową istniejących instalacji sanitarnych, wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych, olejowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe-techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku 2 lata,
  • wiedza w zakresie montażu instalacji,
  • Znajomość branży sanitarnej,
  • prawo jazdy kat. „B”,
  • uprawnienia energetyczne SEP – dodatkowy atut.

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalno- pracowniczy,
  • rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez ustawiczne szkolenia branżowe,
  • profesjonalne zaplecze techniczne,
  • niezbędne, profesjonalne narzędzia pracy.