kandydatów

Etat Pracownik Ogólnobudowlany

Firma: NOWREM GROUP Sp. z o.o. sp.k. miejsce pracy: Jaworzno

Ogłoszenie numer: 4927714, z dnia 2021-06-11

NOWREM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma – Integrator technologii budowlanych i systemów instalacyjnych zatrudni pracowników na stanowisku:

Pracownik Ogólnobudowlany

Miejsce pracy: śląskie / Jaworzno

Opis stanowiska

Wynagrodzenie – od 4 500 zł – 5 200 zł brutto/miesięcznie w zależności od doświadczenia, kwalifikacji i posiadanych umiejętności.

Zakres obowiązków:

  • prace dekarskie,
  • prace przy ociepleniach obiektów,
  • prace murarskie,
  • prace przy naprawie i remoncie konstrukcji betonowych, żelbetowych, ceglanych,
  • prace ziemne, fundamentowe, brukarskie i kamieniarskie,
  • prace remontowe oraz wykończeniowe (tynkowanie, malowanie, gładzie, kafelkowanie, sufity podwieszane, montaż płyt G-K),
  • prace montażowe stolarki okiennej i drzwiowej.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • prawo jazdy kat. „B”,
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV– dodatkowy atut.

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalno- pracowniczy,
  • rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez ustawiczne szkolenia branżowe,
  • profesjonalne zaplecze techniczne – narzędzia podręczne, elektronarzędzia akumulatorowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.