Etat Pracownik produkcji - dział produkcji butelek i preform

Firma: GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenie numer: 4996346, z dnia 2021-06-23

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem polskiego rynku w produkcji folii termoformowalnych, preform i butelek PET. Wykorzystując najlepsze rozwiązania technologiczne, niezmiennie utrzymujemy wysoką jakość. Dla naszych produktów jest ona standardem. Dwudziestoletnie doświadczenie, rozwiązania dedykowane konkretnemu klientowi, optymalizacja procesów produkcyjnych oraz systemowa realizacja dostaw sprawiły, że dziś firma Hanex ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku opakowań z tworzyw sztucznych.

W związku z ciągłym rozwojem i niemalejącymi planami produkcyjnymi, poszukujemy pracowników na stanowisku:

Pracownik produkcji - dział produkcji butelek i preform

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (ul. Budowlanych 7 - dobrze skomunikowane - można bezproblemowo dojechać zarówno tramwajem, jak i autobusem)

Zakres obowiązków:

Praca jest łatwa miła i przyjemna, a do jej zadań należy:

  • Wizualna kontrola jakości produkowanego produktu;
  • Przestrzeganie wymaganego planu produkcji.

Wymagania

Oczekujemy od Państwa tylko tego, co każdy z Nas możne zaoferować:

  • Zaangażowania, chęci i motywacji do pracy;
  • Dyspozycyjności do pracy w trzyzmianowym systemie pracy ciągłej (6/14/22 - według indywidualnego grafiku -4 dni na rano/4 dni na popołudnie/4 dni na noc- praca również w weekendy).

Oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w polskiej firmie z branży tworzyw sztucznych, produkującej dla znanych marek z całego świata (tak, tak, opakowania na ketchupy i szampony są produkowane właśnie u nas);
  • Pracę w systemie pracy ciągłej zmianowej;
  • Początkowe zatrudnienie (już!) bezpośrednio pod firmą;
  • Coroczny system podwyżek wynagrodzeń;
  • Premie miesięczne;
  • Darmowe szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji, indywidualne ścieżki karier;
  • Pakiet benefitów: system poleceń pracowniczych, ubezpieczenie grupowe, owocowe poniedziałki, wyprawka dla nowych członków rodziny;
  • Pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, bony i paczki świąteczne, karty Multisport dla pracownika oraz członków rodziny, dofinansowanie do kolonii dla dzieci.