kandydatów

Etat Menadżer Produktu

Firma: GTX Hanex Plastic Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenie numer: 5151378, z dnia 2021-07-13

GTX Hanex Plastic Sp. z o.o.

Jesteśmy liderem polskiego rynku w produkcji folii termoformowalnych, preform i butelek PET. Wykorzystując najlepsze rozwiązania technologiczne, niezmiennie utrzymujemy wysoką jakość. Dla naszych produktów jest ona standardem. Dwudziestoletnie doświadczenie, rozwiązania dedykowane konkretnemu klientowi, optymalizacja procesów produkcyjnych oraz systemowa realizacja dostaw sprawiły, że dziś firma Hanex ma ugruntowaną pozycję lidera na rynku opakowań z tworzyw sztucznych.

W związku z ciągłym rozwojem i niemalejącymi planami produkcyjnymi, poszukujemy pracowników na stanowisku:

Menadżer Produktu

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • Tworzenie oferty produktowej oraz uczestniczenie w tworzeniu polityki cenowej
  • Udział w tworzeniu budżetu
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju produktu
  • Dbanie o relacje z klientami, utrzymywanie stałego, wielopoziomowego kontaktu
  • Przygotowywanie ofert handlowych i zamówień
  • Monitorowanie trendów i potrzeb rynkowych
  • Nadzór nad całością prac związanych z realizacją zamówień we współpracy z działem obsługi klienta

Wymagania

  • Wysokie umiejętności analizowania danych i wyciągania na ich podstawie wniosków
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, atutem będzie doświadczenie i znajomość branży opakowań z tworzyw sztucznych.
  • Dobra znajomość narzędzi służących do pracy z danymi i prezentacji wyników analiz
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz osiąganych celów,
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Zdobywanie doświadczenia i rozwój w organizacji
  • Pakiet benefitów (dofin. Do kursów i szkoleń; owoce, program emerytalny; dodat. Świadczenia socjalne, bony/paczki świąteczne; konkursy pracownicze)