kandydatów

Etat Kierownik projektu - prefabrykacja

Firma: Milimex miejsce pracy: Bytom

MILIMEX S.A.

Wykonujemy prace budowlane jako generalny wykonawca pod „klucz"

MILIMEX S.A. poszukuje na stanowiska:

Kierownik projektu - prefabrykacja
Miejsce pracy: Bytom
WYMAGANIA:
  • 5 lat doświadczenia w branży budowlanej, mile widziane doświadczenie w prefabrykacji żelbetowej
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • bieżąca i kompleksowa współpraca z klientem na każdym etapie realizacji zlecenia w celu zapewnienia najwyższych standardów realizowanych działań i jakości świadczonych usług
  • nadzorowanie realizacji zleceń
  • sporządzanie ofert handlowych
  • wyszukiwanie i pozyskiwanie klientów
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientem
  • obszar działania: woj. śląskie, małopolskie, dolnośląskie
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w dynamicznym zespole
  • samochód służbowy, telefon, laptop