kandydatów

Etat Dyrektor handlowy

Firma: ELMAX-HURT Żywicki Sp. J. miejsce pracy: Tychy

Firma ELMAX z siedzibą w Tychach istnieje na rynku nieprzerwanie od 1986 roku. ELMAX specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej artykułów elektrycznych oraz innych usługach dla firm działających w branży elektrycznej. Prowadzimy także profesjonalny salon oświetlenia technicznego i dekoracyjnego. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów i kompetencje pracowników, marka ELMAX jest na rynku synonimem rzetelności biznesowej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor handlowy
Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:
  • Udział w tworzeniu strategii marketingowej firmy
  • Tworzenie i realizacja planów sprzedażowych firmy
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz konkurencji
  • Kontrola wszystkich czynności związanych z procesami handlowymi
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozwój relacji z kluczowymi Klientami
  • Przygotowanie ofert i prezentacja produktów firmy
  • Nadzór i zarządzanie procesem ofertowania i negocjacji handlowych
  • Analiza i ocena rentowności bieżących jak i planowanych działań/projektów
  • Planowanie pracy w oparciu o priorytety i mierzalne cele
  • Koordynacja pracy zespołu sprzedaży - rozwijanie kompetencji handlowców, motywowanie, wyznaczanie celów, nadzór nad realizacją zadań
  • Współpraca z Dyrektorami i Kierownikami innych działów firmy w celu realizacji strategii Spółki
  • Raportowanie i ścisła współpraca z Zarządem
Oczekujemy:
  • Samodzielności, inicjatywy i zaangażowania
  • Samodyscypliny i skutecznej organizacji własnej pracy
  • Kreatywności i elastyczności w działaniu
  • Umiejętności pracy w oparciu o cele i analizę finansową
  • Chęci ciągłego rozwijania się
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności budowania pozytywnych relacji
  • Min. 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Doświadczenia we wdrażaniu strategii i procesów handlowych
  • Rozwiniętych umiejętności analitycznych i negocjacyjnych
  • Solidnych kompetencji menedżerskich
  • Prawa jazdy kat B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia podstawowego oraz prowizyjnego
  • Przyjazną atmosferę i zespół służący pomocą
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Partnerskie traktowanie
  • Dużą swobodę działania i możliwość wykazania się inicjatywą
  • Urozmaicony charakter zadań
  • Niezbędne narzędzia pracy